Vychází nová kniha Anny Hýžové – Vitariánství jako Cesta

Dlouholetá vitariánka a zakladatelka Školy živé stravy Anna Hýžová uvádí na český knižní trh další publikaci, která se zaměřuje na vitariánství. Kniha nese název „Škola živé stravy – Vitariánství jako Cesta“ a vyšla 3. prosince.

Vydána je pod nakladatelstvím Agama a to v nákladu 2500 kusů. Autorčina prvotina „Škola živé stravy – easy raw food (recepty sladké a pikantní)“ vyšla v nákladu úctyhodných 3000 kusů a vyprodala se za rok a půl. Je tedy vidět, že i na našem malém knižním trhu je o knihy s tímto tématem velký zájem. Toho si ale nejspíše všimli i sami nakladatelé, protože knihy s podobnou tématikou se poslední dobou objevují stále častěji.

Pokud byste měli zájem o setkání s autorkou, tak křest knihy se bude konat celkem třikrát a to 7. prosince v Hradci Králové, 10. prosince v Ostravě a 16. prosince v Praze (Secret of RAW).

A o čem přesně že kniha bude? Obálka nám napovídá, že „již není zaměřena pouze na přípravu nevařené – živé stravy a recepty, jídlo je zde pojímáno spíše jako „příležitost k setkání nad různými životními tématy“. Snaží se o širší pohled na způsob života, který vitariánství přináší. Cílem knihy je inspirace ke změně. Ukázat, že zvyky jsou tu proto, abychom je měnili. Dodržovat je znamená přitakat ne-moci, změnit je znamená přitakat Životu.“

Skrze tuto knihu si autorka splňuje svůj dětský sen, protože sama říká, že jako malá holčička měla sen, že bude spisovatelka. Ilustrace jsou opět z ruky Lízy Peřinové.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *